Our Team Sales

Berikut adalah senarai team kami. Anda boleh menghubungi mereka untuk mendapatkan produk-produk keluaran Al-A’rd berdekatan dengan anda. Mereka bersedia membantu kesihatan anda.

Selangor

NAMEAREATELEPHONE
MOHAMMED - ONYX GLOBAL TRADING SDN BHDPUCHONG01121121101
TEAM SURAU BUKIT JELUTONGSHAH ALAM01164005020
ABDULLAH - ONYX GLOBAL TRADING SDN BHD PUCHONG0192885649
JANNAH HUMAIRA - SISTERS SHOPALAM BUDIMAN0126330142
ABD JALIL ABD HAMIDPUNCAK ALAM, SELANGOR0192689623
MOSHIMA BEAUTY & HEALTHBANDAR BARU BANGI0123148087
HAMIZAN BIN HASSANBATU CAVES0123382735
NOOR SAFIRA BINTI MAT GHANIAMPANG0129223718
ROHIEYAL BT ABD GHANISHAH ALAM0122098846
NOR FADZILAH BINTI ZAKARIAKLANG0126371065
MEOR AHMAD HISHAM BIN ZULKIFLIPUCHONG0192587675
HRB SAHIH RESOURCESCYBERJAYA01110322084
SITI AZLYN BINTI ELI @ ALIGOMBAK0126950170
MOHAMAD BIN OSMANBANDAR BARU BANGI0129897996
AMIRAH JAHSYI BINTIT SALLEHSHAH ALAM0194884572
RICHWEALTH EMPIRE (M) SDN BHDPUCHONG0124284427
NORMA BT MAT ZAINKAJANG01111606043
NORHAZNIHANA ABDUL HAMIDKAPAR, KLANG0192188468
NIK NURAZAHARA SUHADA BINTI NIK SUHAIMIBANDAR BARU BANGI0137843044
SHARIFAH MUNIRA BINTI SYED ALWYSHAH ALAM01161366690
NURUL HASANAH BT MOHAMED WAZIRPETALING JAYA0133904920
HALIMAH BT ABD MANAPBATANG KALI0132312998
AZIZUL BIN ZAKARIAKLANG0182311667
SHAARI BIN ABDUL KARIMSHAH ALAM0133949127
SUHAIMI BIN ABU BAKARPUNCAK ALAM, SELANGOR0192785139
MOHD TARMIZI BIN RAMLIBERANANG, SELANGOR0132600007
NOR HANIZAH BINTI HUSAINPETALING JAYA0182131425
NURASYIKIN BINTI ZAKARIACHERAS, HULU LANGAT0192600370
SYED HAMID BIN SYED HASSAN ALHADDADSHAH ALAM0129728493
ROOSILAWATI JAMALUDDINBANDAR BARU BANGI0194492173
NORASIDAH BTE MD BASHAHPUCHONG0123473735
NURAZMA BINTI ABDULLAHBANGI0132017164
MOHD RASHID BIN ISHAKSEPANG0192212166
RAJA HASNAH BINTI RAJA ADBANDAR BARU BANGI0126512180
NORLIZA BINTI ABD GHANIKAJANG, SELANGOR0192366100
NORHASIMAH BT ABD WAHABPETALING JAYA0179780955
RAHINI BINTI GANIPUNCAK ALAM, SELANGOR0163112352
SHARIFAH MUNIRA BINTI SYED ALWYDENAI ALAM, SELANGOR01161366690
AZIZAH ABDULLAHBANDAR BARU BANGI0192148190
LAILA BINTI OMARSHAH ALAM0175728110
ROSLINA BINTI CHE HATSEMENYIH, SELANGOR0196373375
ABDUL AZAIM BIN OMARSHAH ALAM0142629762
NORASHIKIN BINTI JANTANBUKIT RAJA, KLANG0122032025
AINI YUSNIZA BINTI MOHD YUSOFBATU CAVES0133852181
AZLINA BINTI ABDULKAMPUNG JAWA, KLANG0189494870
SURIA BINTI MD DAUDBANTING, SELANGOR0123670994
MAZLINDA BT IBRAHIMSUBANG JAYA0134050007
SAHARI BIN DESAKAJANG, SELANGOR0162904027
MOHD IRWAN BIN MOHD HASHIMKLANG0122595036
SMZ DISTRIBUTIONBUKIT JELUTONG, S. ALAM0136688721
SAHARUDDIN BIN LAMBUTKAJANGKAJANG
TINA FARIDSHAH ALAM0172226515
NOR MASITAH BT MD SAIDAMPANG0123012524
NOOR JALILAWATI HUSINKAJANG0162090575
FAUZIAH BT AB AZIZPUCHONG0192663660
LAZIM BIN MOHD NOORKLANG0132089383
NURUL AFIFAH BT IMRANKAJANG0137917697
NOAZLINA WATI BT AHMAD ADNANPUCHONG0134852568
SOFIAN BIN ARSHADBATU CAVES0123153150
SHARIAH BT SHARIFTANJUNG KARANG0192332931
DALIA KAISARA ENTERPRISEPUCHONG0163440363
ASNAWI BIN SALEKANKAJANG0132748622
KHAIRULLAH BIN OMAR SIDIPETALING0192791970
HAZRINA BT MOHAMAD ARISSHAH ALAM0129428871
ROHANA BT MOHAMEDKLANG0136777576
JA'MIAH BT OSMANSUNGAI BULUH01110591480
MUHAMMAD ZAHIN BIN RAMLIBATU CAVES0197720620
HAIRULZAKI BIN OMAR @ WONG POO YEINPETALING JAYA0102223126
NIK NURAZAHARA SUHADA NIK SUHAIMIBANDAR BARU BANGI0137843044
MOHD NOOR BIN ABDUL KADIRSELANGOR01163352351
AISHA BINTI MOHD GHAZALIBATU CAVES0182351496
DR NORHASLINDA BINTI MAT HASSINSHAH ALAM0173571856 / 0143388274
NOR HAFIZAH ISMAILSHAH ALAM, SELANGOR019-2600186
NORHAYATI BINTI HASHIMSHAH ALAM, SELANGOR019-6619212
ZAINAL ABIDIN MOHAMMEDSHAH ALAM, SELANGOR019-2388734
MOHAMAD ALIFF BIN AHMADSEPANG, SELANGOR017-3361796
ABDULL RAZAK BIN ROSLIBATU CAVE, SELANGOR012-6786335
SAADIAH BINTI YACOBRAWANG, SELANGOR012-9146422
AMRAN BIN MOHAMADTELOK PANGLIMA GARANG, SELANGOR012-2776763
KETOMALL ASIABUKIT JELUTONG0176256215
LIZAKLANG0107837608
ADIBAH A RAHIMSEPANG0192711428
AZIZUL BIN ZAKARIAKLANG0182311667

Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur

NAMEAREATELEPHONE
ABDUL RAHIM - TAMAR AL JANNAHKUALA LUMPUR0167864383
EEZWAN - SIHATSHOPKUALA LUMPUR01156639509 / 01156639643
EFFA RYNNAKUALA LUMPUR0195058199
ITQAN BIZ ENTERPRISESETAPAK0133996792
LILY KAMILIABUKIT JALIL, KL0128877476
LLINZA GLOBAL ENTERPRISEPANDAN JAYA01162266915
MUZTAZAM BIN NADIRGOMBAK SETIA, KL0182733061
NURUL IMAN RUSLILEMBAH PERDANA, KL0183222139
SETIAWATIKUALA LUMPUR0192700923
HARITH HARUNCHERAS0173683443
KHAIRIL ANIZAN BIN ALANG BEEKUALA LUMPUR0136701491
NURHIKMAH BINTI HABIBUR RAHMANPUTRAJAYA0182405852
ROZITA BINTI SARIPSETAPAK0173184842
DATO MOHD ROZI YAAKUBKUALA LUMPUR0133590314
ASLINDA BINTI ANTHURIKUALA LUMPUR0123420702
ANUAR BIN MOHAMADKERAMAT, KL0123573133
JULIANA BINTI MD SHAHGOMBAK0176610506
ALFIAN BIN MOHD NORBANDAR TUN RAZAK0108325757

Negeri Sembilan

NAMEAREATELEPHONE
ADNAN MOKSINSEREMBAN, N.S.0136569767
KLINIK DOKTOR NORMANBATU KIKIR, N.S.0196319531
CERIA SELALU OUTLETSEREMBAN0192045940
AINA SYAIDA BINTI KASBADINBANDAR SERI JEMPOL018-4735123
ZAILEHA BINTI YUSOFBANDAR SERI JEMPOL0136011056
KAMARIAH BINTI OSMANSENAWANG, N,S,0162625418
SELIMAH BINTI SULAIMANREMBAU , N.S.0182885452
AZHAR BIN SAMAHKUALA PILAH, N.S.0196196362
DALILAH BINTI OTHMANSUNGAI GANDUT, N.S.0133245081
MOHD AZIM BIN AB HALIMSEREMBAN0137612274
SITI SALEHA MUSAPORT DICKSON01123686628
MAT ISABANDAR ENSTEK0195560056
ZAILEHA BT YUSOFBANDAR SRI JEMPOL0136011056
NASIR ALGHANIYSEREMBAN0108750750
TANTY BINTI RAHMANSEREMBAN0193866726
SAMINAH BINTI SITANMANTIN0196032066
NORHASANTI BT OMARSEREMBAN0173084770
ROHANA AB RAHMANBAHAU0196543014
ROSLINA BINTI RAISSEREMBAN0182887526

Melaka

NAMEAREATELEPHONE
HJH FATIMAH - FNS COLLECTION CONVENIENCEKAMPUNG MUSAI0123161984
SITI NORSYAZWANI BINTI MOHAMED TOPMERLIMAU, MELAKA0102037476
KLINIK DOKTOR NORMANTAMAN MERDEKA JAYA, MELAKA0104298183
ZUBAIDAH BINTI ARIPINKG PADANG TEMU01120558404
YA SALAM BELWEELAYER KEROH0126165262
SITI ZAWIYAH MAHATALOR GAJAH, MELAKA0127650398
HALIM SHAH BIN HUSSINTAMAN DESA DUYONG, MELAKA0164254043
ZUBAIDAH BINTI ARIPINKAMPUNG PADANG TEMU, MELAKA01120558404
NOR IZZUANI BINTI IZHARKUALA SUNGAI BARU, MELAKA01110878840
ZARINA BINTI BAHARUDIN ZAMANITAMAN SRI DUYONG 2, MELAKA01137572003
NOOR HAYATI BT ALIASJASIN, MELAKA0196870668
NADIA ALIAYER KEROH, MELAKA0126165262
SUHANA BT KAMRUDINMELAKA TENGAH01120891098
ZURAINI BINTI A.SAMADALAI MELAKA0136201737
ISMAIL BIN MOHD DOMLUBOK CHINA MELAKA0162896689
NUR HAYATI AZIZULMELAKA0127494620
NUR DAMIA IZZATI BINTI ZUHAIMIMERLIMAU, MELAKA0102037476
MOHD HAIRUL AZWAN BIN ZAIRUDDINMELAKA0169791848
NOR AZLINA BINTI KAMISBUKIT PERINGAT0163836413

Johor

NAMEAREATELEPHONE
FAUZI - SIHAT BERBUDI RESOURCESSKUDAI0193535004 / 0137784004
EKLI SURYONO BIN MOSTAHJOHOR BAHRU, JOHOR0136569767
SITI KAMISAH BINTI MALIKJOHOR BAHRU019-506 3940
FAUZIAH BINTI KAMISPASIR GUDANG01137396382
ROSLINA BINTI NGATMANISKANDAR PUTERI0167346134
SITI ROHAYU HAMIDBATU PAHAT0137684925
YUZAINI B MD YUSOFTANGKAK, JOHOR0196868295
ASIAH BINTI ISMAILPASIR GUDANG, JOHOR01111447998
SURAYA BINTI SELAMATSKUDAI, JOHOR0197764100
AZMAH BINTI ISMAILSKUDAI, JOHOR0127516512
NORHAYATI TAHIRSKUDAI, JOHOR0192133089
ELIA ILYANA BINTI ABDUL HADISKUDAI, JOHOR01121787678
SAMSUL B ABUJOHOR BAHRU0197700700
ROSLI BIN DAHALANLABIS0197720529
SEAH SIEW PENGJOHOR BAHRU0183284703
SITI ROHAYU HAMIDBATU PAHAT0137684925
AHMAD NIZAM WAHABPONTIAN JAYA0108049902
NUR DURRAHTUL AINIMERSING01133567640
NUR QAMARINA BINTI AZMIMUAR0182887996
SYAZA SYAHIRAH BT ISMAILMUAR0177878435
ROSNAH BT AHMADTANGKAK0172675508
SAIFUL SIDEK ABDULLAHNUSAJAYA, JOHOR0197540400
MOHAMAD SHAHRIL BIN ABDUL LATIFPASIR GUDANG0173579426
AZMAN BIN IBRAHIMTANGKAK0177380003
MD HAZMIMASAI, JOHOR01120640253
KAMALIAH BINTI SHAMSUDINGELANG PATAH0197488456

Perak

NAMEAREATELEPHONE
AZLAN - AJWA FOODIPOH0126567715
KHAIRIAH BINTI MOHD YUSOFKUALA KANGSAR, PERAK0163318480
RADZI BIN KAMARUL HAILANMEDAN GOPENG, PERAK0192799083
ABDUL HASSAN BIN ABDUL SAMMADCHEMOR, PERAK0195721590
AZLYN ELITANJUNG MALIM, PERAK0126950170
MAI HAFIZAH BT ABD HALIMTAIPING0124033745
SAMINAH BINTI SITANPASIR SALAK0165318862
MUHAMAD FAKRULROHZI BIN MOUHMAD SABRIGRIK, PERAK0134640833
MOHD FARZI BIN MOHAMED GHAZALIKUALA KANGSAR, PERAK0148617561
AHMAD KHALIL IBRAHIMKUALA KANGSAR, PERAK0194502851
NUR NADIRAH BINTI ABU HASSANCHEMOR, PERAK0194502851
MAI HAFIZAH BT. ABD HALIMTAIPING, PERAK0124033745
MAHANI MOHAMED NOORDINPARIT BUNTAR0135109156
AHMAD SOPUAN BIN ABDULLAHCHEMOR, PERAK0133874488
SITI SARAH BT MD YUSOFKUALA KANGSAR0195787462
SALIMAN BIN MOHD SALLEHBATU GAJAH0193300964
ZAMANI BIN AHMADTAPAH01161562081
SHARIFAH AL BAGHDADI SERI ISKANDARPERAK0174321146
NURLAILA ZAHIRAH BINTI MOHD ZAKISUNGAI SIPUT PERAK0107143408
NURUL AZMIN BINTI AHMAD ZAMZURITAPAH, PERAK012-5394990
MOHD AZMY FIRDAUS BIN MAT YUSOFFSERI MANJUNG0132377166
HABSAH BT ABDUL MALEKTANJUNG TUALANG0165156257

Pulau Pinang

NAMEAREATELEPHONE
MOHD FAIZI BIN JOHARIKEPALA BATAS, PULAU PINANG01140335654
AHMAD HAZMAN BIN RAMLIPULAU PINANG0165621921
AHMAD HAZMAN BIN RAMLISEBERANG PERAI0165621921
ABDUL RAHMAN BIN MOHAMED IBRAHIMGEORGETOWN0164221947
HAMDAN BIN MUSTAFAPENANG0166269674
ABDUL RAHMAN BIN MOHAMED IBRAHIMGEORGETOWN0164221947
HAMDAN BIN MUSTAFAPENANG0166269674
SITI AMINAH BINTI DINPENANG0124576210
ROZIANA BT MOHAMEDBUKIT MERTAJAM01115226356
KU FADZILAH BINTI KU SHAARIJELUTONG0134033343

Kedah

NAMEAREATELEPHONE
ISMADI ISMAIL - ZAFEER GROUPALOR SETAR0194715537
MOHAMAD NAWAR BIN SAIDKULIM, KEDAH0136204866
AZZHAR BIN DONJITRA KUBANG PASU0194964107
NORHISSYAM ISMAILBEDONG, KEDAH0163055637
ZAIDI MOHAMADLANGKAWI, KEDAH0124870069
SYAZWAN BIN MOHD DAUDKUALA KEDAH, KEDAH0182249490
CHE ROKIAH BINTI ARIFFPOKOK SENA011-18909646
LIALA RAIHANACHANGLUN01111333043
HUSBULLAH BIN AHMADALOR STAR0169109420
SAADIAH BINTI SAADKULIM KEDAH0184655377
NORHASLINDA BINTI AHMADKULIM0126196337
NUR HUSNA BINTI ABD RAUFKULIM01128445860
NORHISSYAM ISMAILBEDONG KEDAH0163055637
SAMSIYAH RAZALIALOR SETAR0134882290
MOHAMMAD NASSRUL BIN ABDUL SHOMADALOR SETAR, KEDAH013-6751763

Perlis

NAMEAREATELEPHONE
SHARIPAH BT ISAKANGAR0195514599

Kelantan

NAMEAREATELEPHONE
SAFUAN - ALAMI SOHORKOTA BHARU0183637717
CIKGU BUSTAMANPENGKALAN CHEPA, KOTA BHARU0132667409
ABDULLAH ZAKARIABACHOK0199615598
FATMAH BINTI DAUDPASIR MAS, KELANTAN0179564934
NUR HIDAYAT B SHAFIAGUA MUSANG0139432260
MASLIZA BT MAT JUSOHKOTA BHARU0199111104
MOHAMAD YUDEN BIN ZAKARIAJALAN PASIR HOR, KOTA BHARU0168930133
YUZAILATI BINTI MAT JUSOHWAKAF BHARU, KELANTAN0129225170
NUR BAROKAH MARTPASIR MAS, KELANTAN0199897969
KHALIJAH BINTI ABD RAHMANPASIR MAS, KELANTAN0192157060
SITI KHATIJAH BINTI ISMAILPASIR MAS, KELANTAN0145383302
REZAL BIN ABDUL RAPAMELOR, KOTA BHARU0199311133
MOHD NAZIR BIN ABD RAHMANPASIR MAS0129488432
MOHD YUSRIE YAAKOBMACHANG0133911744
NORDIANNA BT ABDUL RAHMANPASIR MAS0148064741
WAN RABIATUL ADAWIAH BT WAN ALITUMPAT0139310205
SITI NOOR HIMAWATIEY CHE IBRAHIMKELANTAN0139803732
NOOR LAILA BINTI MOHD NORKOTA BHARU0199828277
NORLIZA BINTI NASIRKOTA BHARU0174131010
SITI HAJAR BT HASSANKOTA BHARU01111431075
HABSAH BINTI DAUDMACHANG0129576296

Terengganu

NAMEAREATELEPHONE
MOHD NIZAM BIN IBRAHIM @ HASHIMDUNGUN, TERENGGANU0199830898
NURUL FITRIAH BINTI EMBONGDUNGUN, TERENGGANU0139112970
AL-AMIN BAROKAH SDN. BHDLOSONG, KUALA TERENGGANU01110087330
KAMARIAH BINTI MUSABESUT, TERENGGANU0127121196
MOHD AYUB HASSANKUALA NERUS, TERENGGANU0199872774
KAMARIAH BINTI MUSABESUT, TERENGGANU0127121196
ADIB NAZIR ENTERPRISEKUALA NERUS, TERENGGANU0129568563
NAZIFA ATHIRAH BT MAT ZAKHISETIU, TERENGGANU0145252493
FUADPASIR PANJANG, KUALA TERENGGANU0132591566
DIMIEY ENTERPRISEMARANG, TERENGGANU0193532301
NOMAINA BINTI CHE SULAIMANBESUT, TERENGGANU0179383351
BADRUL SUFI BIN AHMADKUALA NERUS, TERENGGANU0192499045
FATIMAH BT SAANGKEMAMAN0169332331
RODIANA BT ABD RAHIMKEMAMAN0189784585
FARIHAH ABD RASHIDKUALA NERUS0192284423
SHAHRUL HIZAM BIN MOHAMADKUALA TERENGGANU0199246444
WAN KHASYI'AH BINTI ABDULLAH@RAZAKGONG BADAK01113000793
NOORUL SYAKIRAH BT SAMSUDDINKUALA TERENGGANU01125587358
ASMAWATI BINTI ABDUL AZIZDUNGUN0139808663
MOHAMAD SYUKRI BIN ISMAILDUNGUN0145111493
WAN FARIHAH WAN HUSSINKUALA TERENGGANU0199906951
WAN SEMANI BT WAN IDRISBESUT, TERENGGANU010-5357210
WAN SUKHMAWATI BT SALEH @ WAN SALIMPAKA, TERENGGANU019-9045693
WAN SEMANI BT WAN IDRISBESUT0105357210

Pahang

NAMEAREATELEPHONE
WASIM - GALERI HIDAYAHKUANTAN0145337710
GH DISTRIBUTION SDN BHDTAMAN PANDAN DAMAI, KUANTAN0145337710
FARMASI AL FALAH SDN BHDJALAN SUNGAI LEMBING, KUANTAN0199848255
NIKRICH SDN BHDKUANTAN01129444666
ABDUL MALEK BIN SHAARIKAMPUNG PANDANG JAYA, KUANTAN0199418863
MASHITOH BT YUSOFFBANDAR BARU PERAMU, PEKAN0199666601
MOHD KHAIRUL ANWAR BIN ISNINTEMERLOH0109829100
SITI NORAINI SURLANKEMAYAN0139562644
SHARIFAH NURUL ADILAHPEKAN0148124881
HALIZA BT MOHD ZAINJERANTUT, PAHANG0199881627
ROZITA MOHD SUKIKUANTAN0145444301
NURFADHLIN BINTI RAMLYINDERA SEMPURNA, KUANTAN0109247478

Sarawak

NAMEAREATELEPHONE
EMMY BINTI POLLYMIRI, SARAWAK0135679162
LATIFAH BT MERAFSARIKEI0128089751
HASBI AWANG RADINBELAGA SERAWAK0176024812
SIEW NES @ CECILIA EGNES ANAK NONSENKUCHING0138255960
ISMAIL BIN EDIKUCHING01115020672

Sabah

NAMEAREATELEPHONE
MOHD KHALIL BIN ZULTUARAN SABAH0146726979
ZAINUN SEDIANLIKAS, KOTA KINABALU, SABAH0198222727
SAMSUDDIN MOHD ALITAWAU, SABAH0198970587
SITI MARLINDRAH JIMIRKOTA KINABALU, SABAH0164418184
MOHD KHALIL BIN ZULTUARAN0146726979
MOHD AKMAL VAHIDIKENINGAU0145640398
ROSNI WAHABPUTATAN SABAH0198625464
NAZARI BIN BADDIRIKOTA KINABALU0129354520
D'AURA EMPIRE (FAUZIAH)SANDAKAN, SABAH016-8204923
FELICIA KOKKUALA PENYU, SABAH019-830 6633
NORMAL BIN MOHD ISATAWAU, SABAH013-8807907

HUBUNGI KAMI

(+60) 011-5663 9643

EMAIL KAMI

admin@sihatshop.com

FOLLOW US

Pengedar Rasmi Al'Ard

Extreme Tech

16, Jalan Suarasa 8/4, Bandar Tun Hussein Onn, Batu 9 Cheras, 43200 Selangor.

Copyright © 2023 AlardMarketing.my All Rights Reserved. Developed by Onesty Digital

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping